Тимчук звинуватив владу у зраді через невизнання окупації Донбасу

234
Координатор «Інформаційного спротиву», народний депутат України Дмитро Тимчук різко прокоментував розроблений урядом план дій щодо реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської області.

За словами Тимчука, нині найбільша проблема полягає у відсутності закону про окуповані території ОРДЛО, але при цьому урядовці не мають морального права заперечувати факт окупації. Тим більше, з огляду на те, що її вже визнали у Європі.
«Це стосується і нинішньої історії з планом Кабміну щодо реінтеграції ОРДЛО з їхньою інтерпретацією – чи це окупація, чи ні. І так само – позиції Міністерства по окупованих територіях, яке теж розповідає, що це не окупація, а якийсь «ефективний контроль» із боку бойовиків», – підкреслив у коментарі 24 нардеп. 
Також він зауважив, що коли представники влади говорять про ефективний контроль, а не окупацію, тоді вони заперечують сам факт російської агресії і що цю територію контролюють саме росіяни за допомогою інструментів – так звані ДНР і ЛНР. 
«Якщо вже європейці, яких ми три роки схиляли до того, щоб вони визнали ці речі, їх визнають, а ми тепер розмірковуємо – чи це окупація, чи внутрішній конфлікт, чи ефективний контроль. Це абсолютно неприпустимо і є злочином проти держави Україна», – наголосив очільник «Інформаційного спротиву».
Крім того, він заявив, що якщо вітчизняна влада іде на такі кроки і заперечує факт російської агресії і окупації – варто подумати про кримінальну відповідальність за таке заперечення. 

Коментарi

Коментарiв