Я чекаю на 2019-й із жахом і в холодному поту – Москаль

235
Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль прокоментував імовірність дострокових парламентських виборів і пояснив, чим маніпулюватимуть політики заради перемоги.

«Уже не за горами 2019 рік, який весь буде зайнятий виборами. Півроку будемо вибирати президента, півроку будемо обирати новий парламент. Уже не так довго залишилося чекати. Я просто з жахом і в холодному поту чекаю 2019 рік», − підкреслив в інтерв’ю Апострофу Москаль. 
За його словами, 2019-й в Україні буде просто божевільним роком. 
«Сьогодні популістів, активістів так багато. Має він можливість пройти, не має… А що вони будуть говорити виборцям? Тільки критикувати. Іншого сьогодні в Україні методу бути обраним до парламенту ніхто не придумав. Ну, крім як роздати гроші, продукти харчування і критикувати владу», − зауважив очільник Закарпатської ОДА. 
Крім того, він розповів, чи має комунікацію з центральними органами влади, зважаючи на численну критику у бік уряду. 
«Критика повинна сприйматися нормально, якщо ми говоримо, що ми демократична держава. Навіть Янукович казав «Почую кожного». А Кабмін тим більше повинен почути кожного голову облдержадміністрації», − наголосив посадовець.
«І якщо вони не чують так, то у нас ще є, слава Богу, ЗМІ, де можна свої побоювання з тих чи інших реформ або управлінських рішень донести. Наприклад, перший, хто став говорити про реформу поліції, це був я. І коли мене запитували про неї, я ще давно говорив, що це повна нісенітниця, яка закінчиться дуже погано. Але тоді ж народ в це вірити не хотів, хотіли вірити, що прийшов спаситель. І ось що вийшло», − підсумував чиновник.

Коментарi

Коментарiв