Бої в Авдіївці: чи залишить світ Україну сам на сам із Путіним

155
Політолог Кость Бондаренко прокоментував різке загострення ситуації в зоні АТО й екстрені переговори для протистояння російській агресії.

Як зауважив Бондаренко, уже цілком очевидно, що напередодні міжнародних переговорів, звіту Президента чи делегації обов’язково відбувається загострення на фронті.
«Малоймовірно, що розмова Путіна з Трампом вплинула на ситуацію. Переговори мали більш поверховий та ознайомчий характер, а за 40 хвилин вирішити та обговорити всі питання неможливо. Тим більше, у переговорах між РФ та США тема Донбасу чи України не була першочерговою», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу політолог.
За його словами, якщо Україні після цих подій вдасться «зламати» Мінські домовленості і нарешті піти в наступ, ми вже навряд чи зможемо сподіватися на допомогу Заходу.
«У результаті ми залишимося сам на сам із ворогом. Це означатиме початок бойових дій, щоб одразу капітулювати», – запевнив фахівець.
На цьому тлі він наголосив, що нині дійсно є причини для занепокоєння щодо заморожування конфлікту, але на сьогодні немає іншого варіанту.
«Вічних конфліктів не буває. Конфлікт на Донбасі колись буде вирішений, але головне завдання на сьогодні – зупинити безглузду загибель людей», – зазначив експерт.
Коментуючи позицію США у цій ситуації він підкреслив, що для Штатів питання України не є пріоритетним, а для Трампа на сьогодні одним із найважливіших питань все-таки буде нормалізація відносин із Росією.
«Принаймні в його світобудові немає місця конфлікту США з Росією заради України», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв