У Путіна хочуть говорити про загострення на Донбасі не з Україною

234
Речник Президента РФ Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков прокоментував загострення ситуації на українському Донбасі.

Представник Путіна заявив, що загострення ситуації є ще одним приводом для якнайшвидшого відновлення діалогу між Росією та США, в якому йтиметься зокрема й про Україну. Про це пише Інтерфакс-Україна.
«Що стосується загострення на лінії зіткнення, то, напевно, це зайвий привід для якнайшвидшого відновлення діалогу і співпраці між Росією і Америкою, у тому числі в інтересах розв’язки української кризи», – підкреслив Пєсков.
Крім того, він запевнив, що під час телефонної розмови між Дональдом Трампом і Путіним предметно про ситуацію в Україні вони не говорили, але «акцентувалася необхідність якнайшвидшого врегулювання української кризи».
До слова, напередодні авторитетне британське видання Financial Times зауважило, що загострення подій на українському Донбасі сталось одразу після телефонної розмови між Путіним і Трампом.
1 лютого очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що російська сторона в СЦКК дала письмові гарантії на припинення вогню в районі Авдіївки.
«Щойно російська сторона в СЦКК надала нам письмове підтвердження гарантій припинення вогню. Три дні неймовірних зусиль Президента України, наших міжнародних партнерів!», – наголосив посадовець.
Проросійські бойовики почали масові атаки по підконтрольній Україні Авдіївці ще 29 січня, внаслідок чого є жертви як серед українських військових, так і серед цивільних мешканців.
Унаслідок обстрілів із важкого озброєння були пошкоджені лінії електропередач, зупинив роботу Авдіївський коксохімічний завод. Спостерігались перебої з постачанням води та тепла.

Коментарi

Коментарiв