Бойовики в Авдіївці обстріляли ремонтну бригаду

142
Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що проросійські бойовики обстріляли бригаду ремонтників в Авдіївці. Інформацію підтвердив і очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков.

На своїй сторінці у Facebook Жебрівський повідомив, що бойовики порушили режим тиші, який мав тривати до 17:00 першого лютого.
«Російські бойовики щойно порушили режим тиші біля Авдіївки. Рашисти розпочали хаотичну стрілянину по бригаді електромонтажників. Працівники змушені були залягти, рятуючись від вистрілів. Ремонтники не дійшли орієнтовно 300 метрів до місця можливого пориву ЛЕП», – підкреслив очільник Донецької ОВЦА.
Об 11:00 першого лютого Жебрівський повідомив, що гарантій припинення вогню поблизу Авдіївки від російської сторони у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін досі немає.
Крім того, близько 14:40 заступник командира бригади, що контролює Авдіївку Олександр Самарський повідомив, що режим тиші у районі цього населеного пункту який було погоджено з російською стороною СЦКК для ремонту електрики, здебільшого дотримуються.
«Режим тиші відносно дотримується. Деінде стрілковий бій продовжується, іноді ведуть неприцільний вогонь із мінометів», – зазначив у коментарі Українській правді Самарський.
Він зауважив, що режим тиші розпочався трохи раніше 12 години, проте «тишу» тримають не на всіх позиціях в районі Авдіївки.
 
Близько 15:00 Жебрівський повідомив, що бригада електриків ДТЕКу виїхала на місце пориву ЛЕП.
«У районі старої Авдіївки, працює робоча група, для фіксування пошкоджень унаслідок ракового обстрілу мікрорайону градами. Комунальники ремонтують дахи і вікна. Газові бригади ліквідовують пошкоджені вибухами та осколками газопроводи поміж будинками», – підкреслив посадовець.

Коментарi

Коментарiв