Мир Україні обійдеться значно дорожче, аніж війна – волонтер про Авдіївку

169
Координатор громадської ініціативи «Повернись живим», волонтер Віталій Дейнега, який нині перебуває в Авдіївці, пояснив, якими для України можуть бути наслідки загострення на Донбасі.

Згідно з інформацією Дейнеги, бойовики готують на 2 лютого проведення мітингу в окупованому Донецьку.
«Будуть просити ввести війська. Ми б і не проти. Але просити будуть не нас», – підкреслив у своєму Facebook волонтер.
Він зауважив, що «за старою традицією» терористи можуть обстріляли свій же мітинг зі своєї ж артилерії, «щоб звинуватити «укрів» і полегшити рішення про введення військ».
«Техніка з кордону РФ їде пачками. Нові порції бурятів – теж. Пєсков заявив, що Авдіївка вже їхня. Хоча, насправді ми пішли в контрнаступ і вийшли там трохи вперед», – зазначив координатор громадської ініціативи.
За його словами, з активними подіями в Авдіївці на Донбасі планується щось грандіозне.
«Намічається щось велике. А потім, можливо, буде довгий і болючий мир. Чи не буде. З урахуванням, що наша армія ще не відновилася і наша переговорна позиція від цього не досить сильна. То краще щоб миру поки не було. Він буде для нас набагато «дорожчий», ніж війна», – наголосив Дейнега.
Крім того, він підкреслив, що нині доля України багато в чому лежить на плечах 72-ї механізованої бригади, яка опинилася в Авдіївці і тримає на собі атаки бойовиків, тому волонтери закликають допомогти бійцям.

Коментарi

Коментарiв