Герой АТО: Росія – країна рабів, а люди для неї – сміття

268
Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук, який пройшов Іловайськ і Савур-Могилу, підкреслив, що терористи готові покласти чималу кількість своїх людей, щоб просунутися вперед. Проте, на його думку, їм нічого не вдасться.

«Наша армія зараз зовсім інша. Те, що було 2014 року, коли їм у Криму легко все вдалося, зовсім не те, що ми маємо сьогодні. Навіть, якщо вони на метр-два просунуться, наша реакція буде цілком адекватною і однозначно буде на нашу користь. Просто має бути співвідношення ціни та якості. Щоб ми не зазнавали втрат», – наголосив військовий.
«Ми, на відміну від імперії зла, втрачаємо найкращих наших синів. Ми бережемо кожну людину. На окремих ділянках, які мають стратегічне та панівне значення, можливо, й треба. Ми з мінімальними втратами переможемо. Треба перемагати розумом і інтелектом, а не просто класти людей. Військові України – не гарматне м’ясо», – підкреслив в інтерв’ю НВ Ігор Гордійчук.
Коментуючи загострення в Авдіївці, він зазначив, що це своєрідна «агонія», оскільки позиції, які утримують українські військові, є панівні на цій ділянці фронту.
«Є таке у стратегії поняття, як «Операція Анаконда». Тобто – удушення. Тут можуть бути тактичні прийоми, наприклад, блокування. Мета – вибити з-під них точку опори, позбавити підґрунтя, того що забезпечує їхнє функціонування: починаючи від інформаційних питань, закінчуючи побутово-матеріальними», – розповів генерал.
«Контролювати, щоб не було підкріплення починаючи від місцевого населення, закінчуючи, військовим посиленням, за рахунок отримання резервів, як людських, так і технічних. Тому, важливо, що ми можемо це відслідковувати і реагувати», – пояснив він.
За його словами, просування вперед таки відбудеться, і Україні таки вдасться вигнати ворога зі своїх земель. Щоправда, при цьому не слід «засівати землю українськими воїнами».
«Тому все потрібно продумувати. Навіть якщо тактично метр-два імперія зла захоче отримати, ми зможемо адекватно провести контрзаходи, які дозволять нам досягти успіху. І, однозначно, їм не буде вже такого, як в Криму, або в 2014-му році в Ізюмі, Слов’янську, Краматорську, Артемівську, Дебальцевому, Вуглегірську, Савур-Могилі чи в Іловайську, де я отримав поранення. У них тоді була значна перевага і в техніці, і в людських ресурсах. То ж країна рабів. То ж не Росія, а Рабсія – від слова «раб». Вона не рахує. Люди для неї – сміття. А ми – втрачаємо найдорожче», – наголосив Герой України.
Проте, як він запевнив, усе одно все завершиться перемогою України.
«Ми щодня стаємо сильнішими, а імперія зла – слабне. І завершиться усе нашою перемогою», – підсумував військовий.

Коментарi

Коментарiв