Лукаш шокувала зізнанням щодо Майдану і попросила вибачення

248
Колишній міністр юстиції України часів президентства Віктора Януковича Олена Лукаш шокувала своїм зізнанням щодо подій на Майдані.

Нагадаємо, 28 лютого 2014 року Генеральна прокуратура України скерувала запит до Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України з вимогою негайно затримати осіб, які причетні до масових вбивств активістів у центрі міста Києва в період із 18 по 22 лютого 2014 року, в тому списку і екс-міністр юстиції Олена Лукаш.
В інтерв’ю російському виданню РИА Новости Лукаш несподівано визнала свою провину у подіях Майдану.
«Узимку 2013-2014 року на Україні сталася трагедія, наслідки якої ми будемо відчувати десятиліттями. Трагедія, що знищила мирне життя та чудову, добру, а також щедру країну», – зазначила екс-міністр.
Так, вона визнала «свою особисту відповідальність за всі дії, бездіяльність і рішення владної команди», частиною якої вона була.
«Я була частиною команди, яка не впоралася з кризою – нехай і не за своєю волею, але допустила криваві події тих днів і не змогла утримати ситуацію під контролем. Я поділяю відповідальність за все хороше, що робила команда, частиною якої я була, і за всі прорахунки, невдачі, зловживання, які також були», – підкреслила Лукаш.
Наближена Януковича запевнила, що аж занадто вірила у силу справи, тому так мало часу приділяла силі слова та «абсолютно недостатньо спілкувалася з людьми».
«І зараз, користуючись можливістю, я хочу сказати: вибачте мене, будь ласка. Вибачте і дозвольте бути поруч. Ви дуже сильні, а сильні вміють прощати, вставати та перемагати», – підсумувала вона.

Коментарi

Коментарiв