Савченко охрестила Порошенка «ворогом народу» і розповіла, як хоче повернути Крим

154
Позафракційний народний депутат України Надія Савченко запевнила, що її останні скандальні заяви щодо Криму і Донбасу просто «неправильно трактуали».

«Мій ворог той, хто ворог моєму народові, хто робить гірше жити кожній людині. Коли прості люди кажуть, що ми живемо гірше з кожним днем. Так, я думаю, він – ворог народу», – відповіла Савченко на запитання в інтерв’ю НВ про те, чи вважає Президента України Петра Порошенко своїм ворогом.
На цьому тлі вона пообіцяла, що боротиметься з ворогом усіма законними методами, в тому числі – політично.
За словами нардепа, у неї є покроковий план щодо того, як діяти із непідконтрольними України територіями Донецької та Луганської областей, але немає достатньо повноважень для його реалізації.
«У мене немає можливостей, недостатньо влади. Всі свої плани я доносила до наших політиків, до наших силовиків, силових структур, до європейських політиків, пропонувала ними скористатися. Пропонувала багато виходів із ситуації», – стверджує льотчиця.
Вона підкреслила, що її заяви щодо Криму кілька  разів перекручувалися у ЗМІ, та запевнила, що Донбас можна повернути мирно лише ціною захопленого Росією півострова.
«Ніби я сказала, що нам треба здати Крим. Ні. Люди у владі говорять, що ми Донбас повернемо мирним шляхом, а я говорю, що це буде ціною здачі Криму. І скільки би вони не кричали, так і буде», – наголосила парламентар.
Крім того, Савченко заявила, що розробила покроковий план дій щодо повернення контролю над Кримом Україні, але вдаватися до його втілення у життя можна лише після повернення Донбасу.
Відповідаючи на запитання про те, як скоро це може відбутися, вона зазначила, що це «можуть бути і місяці, і роки. Залежить від того, скільки ми можемо пожертвувати».

Коментарi

Коментарiв