У Путіна заявили, що обстрілам на Донбасі є «політична альтернатива»

236
Постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін заявив, що обстріли на Донбасі можуть припинитися, якщо українська влада скористається «політичною альтернативою». 

«Метр за метром відвойовуйте, будь ласка… Ось скільки повинно людей загинути, щоб вони метр за метром пройшли від Авдіївки до українського кордону? Скільки солдатів українських повинно загинути і мирних громадян? І це в умовах, коли існує політична альтернатива, узгоджена з участю президента Порошенко два роки тому», − наголосив Чуркін, передає Українська правда
«Сподіваюся, наше сьогоднішнє відверте обговорення дозволить тим, хто дійсно хоче врегулювання кризи в Україні, більш об’єктивно поглянути на речі в Україні і підштовхнути Київ до тих кроків, без яких не буде встановлений мир. А це було б трагічно, якби та ситуація, з якою ми зіткнулися в останні 2-3 роки, затягувалася», − зазначив російський постпред. 
Додамо, Кремль прагне домогтися проведення виборів на територіях, які не контролює уряд України, задля того, щоб легалізувати владу ватажків незаконних збройних формувань. 
За добу з 2 на 3 лютого бойовики так званих ДНР і ЛНР 114 разів обстріляли українські позиції, внаслідок чого загинуло четверо бійців ЗСУ, іще 17 – поранено.
Крім того, постійний представник України в Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко напередодні заявив, що російська сторона проігнорувала понад 200 запитів України припинити бойові дії довкола Авдіївки.

Коментарi

Коментарiв