Британське Міноборони відверто звинуватило Росію у регулярній брехні

210
Міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон звинуватив Росію в кібератаках, перетворенні дезінформації на зброю і регулярній брехні, метою яких є підрив демократії у США та Європі.

Про це пише британська медіакомпанія Sky News.
Британський міністр оборони наголосив, що Росія проводить цілеспрямовану кампанію з дестабілізації Заходу. У відповідь на цю загрозу, за його словами, НАТО повинне активізувати свої дії. 
Феллон підкреслив, що слід притягнутити до відповідальності такі російські ЗМІ, як RT і Sputnik, за поширення дезінформації «в радянському стилі». 
Коментуючи кібератаки хакерів, які діють в інтересах Росії, то тут, за словами очільника Міноборони, можна говорити про якусь «усталену модель», відповідно до якої подібні напади повторюються на регулярній основі, починаючи з квітня 2015 року, коли внаслідок дій зловмисників на 18 годин було перервано мовлення французького телеканалу TV5 Monde, і завершуючи зломом серверів Демократичної і Республіканської партій під час президентської виборчої кампанії в США в минулого року. 
Крім того, британський високопосадовець попередив, що Кремль намагатиметься втрутитися у вересневі вибори в бундестаг Німеччини, як він уже це зробив під час парламентських виборів в Чорногорії в жовтні 2016 року і під час референдуму в Нідерландах про асоціацію ЄС і України в квітні 2016 року.
«Росія явно відчуває НАТО і Захід. Вона прагне розширити царину свого впливу, дестабілізувати країни і послабити Альянс. Це підриває національну безпеку цілого ряду союзників і міжнародну систему, засновану на правилах», – наголосив Феллон. 
«У зв’язку з цим у наших інтересах і в інтересах Європи – залишити сильні позиції НАТО, стримати Росію і відрадити її від прямування цим курсом», – підсумував міністр оборони Великої Британії.

Коментарi

Коментарiв