У «Правому секторі» заявили про бажання пристрелити Жиріновского

199
Командир 8 окремого батальйону ДУК «Правий Сектор» Андрій Гергерт заявив, що не проти застрелити одіозного російського політика Владіміра Жиріновского. 

«Якби він переді мною стояв, то я б його застрелив», – наголосив Гергет у відповідь на запитання про те, якою була б його реакція на бажання Жиріновського знищити всю Європу, передає Обозреватель
Нагадаємо, напередодні лідер російської партії ЛДПР Владімір Жиріновскій пообіцяв, що у разі своєї перемоги на президентських виборах в РФ знищить Україну.
За його словами, він вирішуватиме «українську проблему» виключно силовим способом.
«Оголосити призов добровольців у Росії. Скільки бовтається людей наших, які в армії були, всі афганці наші… На Кавказі воювали… Там в Україні вони куплять потрібну кількість зброї… Тільки силовим варіантом!», − заявив Жиріновскій.
Також він запевнив, що у разі своєї перемоги на виборах президента РФ 2018 року «знищить усіх».
«Я вам обіцяю, що через три дні після в’їзду в Кремль над Україною все закінчиться – буде повна тиша, і всіх заарештуємо, заарештуємо весь український уряд… Бійтеся!», − зазначив скандальний депутат.

«Фашизм і комунізм завелися в Європі. Європа – мати всіх воєн, всіх революцій. Затиснути її, скрутити її, знищити. Цю гниль, гидоту… Ви знаєте, про що йде мова. Західна Європа: Берлін, Париж, Лондон, Мадрид. Нероби всі. Сидять на шиї у американців та росіян усе життя», – зазначив одіозний російський політик.

Коментарi

Коментарiв