Нардеп від «БПП» приховав елітну квартину в Ізраїлі за 5,5 млн доларів

184
Журналіст Олександр Дубинський з’ясував, що народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Третьяков не вказав у своїй електронній декларації, що володіє квартирою в Тель-Авіві вартістю 5,5 мільйона доларів. 

«Сергій Лещенко, я знайшов тобі приятеля для походів в НАБУ і ГПУ по «квартирних питаннях». Це теж депутат «БПП» Олександр Третьяков, який, судячи з переданих мені документів, міг не вказати у своїй електронній декларації квартири 1701-1702 по вулиці Ha- Yarhon, будинок 19 в Тель-Авіві вартістю 5,5 мільйона доларів», – підкреслив у своєму Facebook Дубинський.
Він зауважив, що на ім’я Третьякова за цією адресою приходять рахунки від інтернет-провайдерів.
«Не знаю, як у тебе, Серьоня, а утримання цієї квартири (комунальні послуги, паркінг) обходиться близько 2 тис. дол. на місяць або 24 тис. дол. на рік. Сама ж квартира площею в 307 кв. м + два паркомісця і комора в 2011 році обійшлася покупцеві в 20,9 млн шекелів (близько 5,4 млн дол.). І ще близько 6,2 млн шекелів (приблизно 1,6 млн дол.) було витрачено на ремонт, купівлю меблів та сантехніки», – повідомив журналіст. 
За його словами, всі платежі проходили в кілька траншів із рахунків Structure One Corp., представником якої є Володимир Каретко, бізнес-партнер Третьякова (з березня 2016 року – очільник Святошинської районної держадміністрації у Києві, на окрузі Третьякова).
«Однак ні в його декларації, ні в декларації Третьякова інформації про цю офшорку і цю нерухомість немає. Зате з поштової скриньки Третьякова на пошту Каретка постійно пересилаються рахунки за обслуговування квартири…», – зауважив Дубинський. 
«Звичайно, хатка може бути у Третьякова просто в користуванні. Однак цей факт теж потрібно вказувати в декларації. Благо, квартирою Третьяков користується, як мінімум, вже п’ять років із моменту покупки, що випливає з того ж рахунку за Інтернет», – наголосив він. 
Крім того, він оприлюднив копії документів по квартирі №50 в будинку 302-біс», які передали анонімні джерела, якщо «хтось хоче домогтися перевірки від НАЗК за цією інформацією».

Коментарi

Коментарiв