Зен Антіпоп: «Опоблок» пропонує Україні капітуляцію та виконання всіх забаганок Кремля

223

Днями під час політичного ток-шоу один з рупорів Кремля в Україні та співголова фракції так званого «Опоблоку» (російських агентів впливу в українському політикумі) ґаспадін Вілкул назвав бажані ним умови припинення війни.

Він навів приклад переможених країн, що воювали у 2-й Світовій («вєлікай атєчєствєннай» за верісєю Вілкула) на боці нацистської Німеччини, мовляв, умовою їхньої деокупації союзниками (зокрема, «нашимі акупаціоннимі вайскамі», як висловився Вілкул) було закріплення з подачі «бальших стран» у їхніх конституціях вічного нейтрльналітету та неучасті у військових блоках.

«Поэтому я считаю, что нормальным компромиссом со стороны Украины может быть принятие нашего нейтралитета и внеблокового статуса. И это позволит реинтегрировать Донабасс», – заявив пухлий бородач Вілкул.

Ось тут є пряма і повна його цитата: https://www.youtube.com/watch?v=OyL-d8-Wcdg&feature=youtu.be&t=1h54m1s 

Ґаспадін Вілкул певно «забув», що впродовж 23-х років Незалежності Україна сповідувала саме цю політику нейтралітету та позаблоковості, і призвела ця політика лише до російської окупації Криму та російської військової агресії на Донбасі.

Але цікаво навіть не це. Цікаво, що цей проросійський рупор порівнює Україну з переможеними країнами-союзниками гітлерівської Німеччини та пропонує нав’язати нам умови «переможців», як це було зроблено з Австрією, Західною Німеччиною, Фінляндією тощо після 2-ї Світової.

Іншими словами, ґаспадін Вілкул та його товариші по партії, єдиним варінтом миру в Україні бачать її воєнну капітуляцію та конституційне закріплення російських забаганок. Адже, як відомо, Москва постійно (ще до початку анексії та агресії) вимагала й вимагає від України невступу до ЄС та НАТО, тобто саме отих «нейтральності» та «позаблоковості».

Ну, і тоді цілком логічно виходить за версією цих «миротворців», що війна в Україні досі триває саме з вини київської влади. Триває тому, що Київ досі ніяк не бажає капітулювати перед російською агресією та виконати вимоги «переможця».

Джерело: Zen Antipop

Коментарi

Коментарiв