Директора департаменту НБУ взяли під варту з можливістю застави у 800 тис грн

155
Печерський суд Києва ухвалив рішення взяти під варту директора одного з департаментів Національного банку України Сергія Шацького, якого нещодавно було затримано під час отримання неправомірної вигоди.

Суд обрав для Шацького міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 800 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури України. 

Щодо трьох його спільників, які виступали у ролі посередників судом обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту за місцем постійного проживання.

Нагадаємо, раніше управлінням із розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генпрокуратури та Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ (управління «К») 02.02.2017 під час отримання останньої частити неправомірної вигоди у сумі 25 тисяч доларів США було затримано директора одного із департаментів НБУ і трьох його спільників, які виступали у ролі посередників.

Одним зі вказаних осіб є громадянином Республіки Азербайджан, про що листом повідомлено посольство Республіки Азербайджан в Україні.

Затриманому представнику Національного банку повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України, а також його спільникам за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України (одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у особливо великому розмірі для себе, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди, а його спільникам посередництво у її отриманні). 

Коментарi

Коментарiв