Одіозний Жиріновскій іде в президенти і пропонує приєднати Білорусь до Росії

212
Одіозний російський політик Владімір Жиріновскій заявив про намір балотуватись на посаду президента Російської Федерації. 

«Ми візьмемо участь, і, швидше за все, я буду кандидатом від ЛДПР на цих виборах. Це буде вже в шостий раз», – наголосив Жиріновскій, передає Інтерфакс.

Раніше він заявив, що офіційно кандидатура на вибори президента від ЛДПР буде висунута на з’їзді партії аж у грудні цього року. 

Одіозний російський політик похизувався, що своєю участю у президентських виборах вже йде рекорд, адже, крім нього, у Європі ще ніхто так багато разів не висував свою кандидатуру у боротьбі за президентське крісло.

«Якби у нас були такі ж умови, як в Америці, я б переміг, як Трамп», – запевнив скандальний депутат.

Крім того, він запропонував президенту Білорусі Олександрові Лукашенку зробити його країну частиною Росії.

За його словами, діяльність білоруського лідера схожа з лагідним телям з російської приказки.

«Є така російська приказка: лагідне теля дві мамки ссе. Ось білоруський керівник все, що можна, висмоктав з Росії, але ми вже говоримо: скільки ж можна. Що хоче Лукашенко? Окрему державу, але ціни нехай будуть внутрішньоросійськими. З якого дива? Тоді давайте ви будете частиною нашої держави. І ось сидить: дай Росія, дай Євросоюз. Як добре», – підкреслив Жиріновскій. 

Також він, очевидно, забувши свою обіцянку «знищити всіх» і заяву про те, що «жодної України не буде», пообіцяв, що Росія завжди зберігатиме позитивне ставлення до народів і України, і Білорусі, і Казахстану, і Середньої Азії. 

Коментарi

Коментарiв