Марина Данилюк: Наші політики завжди бісять по одній простій причині

182

Наші політики завжди дуже бісять по одній простій причині. 

Коли треба зробити щось практичне: голосувати за спецконфіскацію, за бюджет, за воєнний закон, за посилення санкцій Україною щодо російських олігархів: можна знайти низку причин, щоб не голосувать.

Можна вимагати голосування за ренту на газ для Онищенка. Можна робити спільні мітинги з Мураєвим, можна відбілювати Надю Савченко, можна втюрювати населенню байку про швидкий мир після переговорів підписантів Будапештського меморандуму (і те, що одна зі сторін держава-окупант) не колише.

Саме так працювала Юлія Тимошенко кілька останніх місяців.

Брехня, брехня, потім ще раз нереальна брехня.

І от читаю джинсу в вашингтонпостах про «миттєву зустріч пані з Трампом» і як вона начебто просила не знімати санкції з РФ. 

Ну от не вірю в щирість намірів пані після недавнього виступу на каналі газового ділка Фірташа і рецепти супершвидкого миру після виборів.

Це неймовірні хитрюгани, які нездатні працювати на ниві депутатської діяльності, які в час загострення в Авдіівці витрачають нереальні кошти на квитки на туси в Вашингтон, на піар у ЗМІ і американських лобістів.

Буде пленарний тиждень – вони розкажуть про нереальну перемогу і зусилля опозиції. Це уже було в минулому, коли випадкову зустріч Обами з Януковичем біля туалету наші ЗМІ подавали, як нереальну геополітичну перемогу.

Недавно, в кінці січня у Юлі була веб-конференція, де вона агресивно пояснювала, що її колишні смішки з Путіним це нормально і вона сміятиметься, де схоче, і коли схоче.

Відео за лінком: https://youtu.be/Vf0DSNq-dHE 

Коментарi

Коментарiв