В Авдіївці нарешті є газ і тепло, вода за графіком – Жебрівський

138
Очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що станом на ранок 5 лютого в Авдіївці є газ і теплопостачання, вода подається за графіком.

«Газ і теплопостачання у квартирах Авдіївки є, воду подаємо по графіку. Лікарня та Укртелеком працюють у штатному режимі. Підрозділи національної поліції працюють у посиленому режимі для забезпечення порядку у місті», – повідомив у своєму Facebook Жебрівський.

За його словами, остання ніч в Авдіївці минула відносно спокійно, але були поодинокі обстріли на околицях міста. У цілому за 7 днів загострення ситуації – від 29 січня до 4 лютого – з міста виїхало 248 людей.

«Сьогодні зранку відправили з Авдіївки один автобус із мешканцями, які виявили бажання залишити місто. Сьогодні на виїзд було записано 36 осіб, із них – 18 дорослих, 18 – дітей. Якогось ажіотажу на виїзд із міста немає. Людей, які виїжджають із Авдіївки, розміщують переважно в санаторіях «Святі Гори», «Смарагдове містечко» і «Перлина Донеччини», – підкреслив посадовець.

Крім того, він надав оновлену інформацією щодо руйнувань, завданих бойовиками від 31 січня.

«Станом на 8:00 5 лютого задокументовано 179 пошкоджень різного ступеня у приватних будинках і квартирах міста. Із них – 133 у приватному секторі, 25 квартир у багатоповерхівках. Пошкоджено також 7 приватних гаражів, 3 автомобілі, магазин та залізничні колії на станції Авдіївка», – зазначив очільник Донецької ОВЦА. 

Коментарi

Коментарiв