«Навіть Roshen»: У Кличка обіцяють зносити усі незаконні забудови

145
Народний депутат України, радник Київського міського голови з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець розповів про те, як місто бачить вирішення ситуації з незаконною торгівлею, та чому не всі власники таких споруд мають дозвіл на легалізацію.

За словами радника Кличка, уже було демонтовано понад 2,5 тисячі конструкцій, і ще залишилось розібрати майже 1,1 тисячі.

«Якщо рахувати по МАФам, це трошки більше восьми тисяч. Ми маємо розуміти, чому одні платять у бюджет, а інші жодної копійки не платять у бюджет. Тут є також важливий фактор неконкурентного використання свого становища. Наприклад, дві споруди стоять поруч. Один платить у бюджет 40 тисяч гривень на рік, інший жодної копійки не платить. Тому у нього собівартість товарів, які він продає, буде нижчою і він перемагатиме», – розповів в інтерв’ю НВ Білоцерковець. 

Пояснюючи, чому не вдалося домовитися з іншими підприємцями, він підкреслив, що вони отримують десятки мільйонів гривень, які мали б сплачувати до бюджету. 

«Вони не хочуть вести жодних переговорів. У міської влади є лише одна позиція – все, що незаконне, має бути демонтоване. Як можна легалізувати те, що є незаконним?», – підкреслив нардеп.

Крім того, він пояснив, із чим пов’язана масштабна поява МАФів Roshen після 2011 року і чому перед МАФом Roshen зносять споруди, а його ніхто не чіпає. 

«Якщо є незаконна споруда, навіть якщо це Roshen, то вона буде демонтована. І такий приклад місто показало. Я можу нагадати, що біля метро Святошин був демонтований МАФ Roshen», – стверджує радник Кличка. 

«І коли ми демонтували там незаконну споруду, ми також демонтували і цей МАФ. Ось і все. Треба розуміти, що є кілька випадків, де є просто логотип Roshen, а корпорація Roshen жодним чином немає до цього відношення. Є такі також незаконні споруди. І ми їх демонтували і не раз», – зазначив посадовець.

Коментарi

Коментарiв