Нардеп Парасюк ударив полісмена – правоохоронець у лікарні

183
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що на блокпості в Бахмуті Донецької області нардеп Володимир Парасюк, який бере участь у блокаді залізничного переїзду, вдарив співробітника поліції і погрожував іншим поліцейським фізичною розправою.

Інформацію про інцидент 5 лютого оприлюднила прес-служба поліції Донецької області з посиланням на слова потерпілого. Пізніше Олег Ляшко у своєму Facebook повідомив, що учасником цього інциденту був Володимир Парасюк. 

«Співробітник Бахмутського відділу поліції звернувся до місцевої лікарні із забоєм грудної клітини та був госпіталізований. Травму отримав на блокпості у Бахмуті під час виконання службових обов’язків, коли група людей намагалася перешкодити перевірці їхнього автомобілю. Встановлено, що 4 лютого на блокпості був зупинений автомобіль з 8 громадянами у військовій формі, в одного з яких виявлено карабін СКС», – ідеться у повідомленні поліції.

Правоохоронці підкреслили, що у рамках контрдиверсійних заходів, які проводяться в області за розпорядженням штабу АТО, транспортні засоби підлягають необхідній перевірці з метою припинення трафіку нелегальної зброї та її витоку у мирні області України задля збереження життя громадян.

За словами полісмена, присутній на місці один із народних депутатів України, які беруть участь у блокаді залізничного переїзду у Бахмуті, почав конфліктувати та перешкоджати здійсненню перевірки. Він надав вказівку водію покинути територію блокпосту і вдарив співробітника поліції в область тулубу.

Більше того, парламентар висловлювався нецензурною лайкою, висловлював погрози фізичної розправи у бік поліцейських, які виконували свої обов’язки, та виказував наміри відібрати у них зброю, у разі здійснення перевірок вказаного автомобілю на інших блокпостах.

Відомо, що постраждалий полісмен станом на вечір 5 лютого перебував у лікарні. 

 
Сам Парасюк у своєму Facebook відхрестився від цих звинувачень: «Я нікого не бив. У вас погані інформатори»
Нагадаємо, 2 лютого ветерани і активісти перекрили залізничний переїзд поблизу міста Бахмут Донецької області.

Як повідомила речниця поліції Луганської області Тетяна Погукай, серед блокувальників залізниці на Луганщині перебувають нардепи Семен Семенченко, Павло Костенко, Тарас Пастух і Володимир Парасюк.

Коментарi

Коментарiв