«За хорошу поведінку»: У Білому домі назвали умови скасування санкцій проти Росії

203
Віце-президент США Майк Пенс оприлюднив умови, за яких Сполучені Штати Америки погодяться скасувати санкції проти Російської Федерації. 

В інтерв’ю ABC News Пенс спрогнозував, що питання про можливість скасування або ослаблення санкцій проти Росії буде вирішено протягом найближчих місяців у залежності від позиції РФ, а також можливості спільної роботи в загальних інтересах.

За словами віце-президента США, Білий дім стурбований загостренням ситуації на Донбасі. Щоправда,  на запитання журналіста про те, чи будуть збережені санкції до тих пір, поки «Росія порушує режим припинення вогню в Україні», Пенс відповів, що відповідь потрібно очікувати у найближчі місяці.

«Це питання, відповідь на яке ми отримаємо в найближчі місяці. Просто це залежить від того, побачимо ми чи ні будь-які зміни в позиції Росії, а також від можливості діяти в загальних інтересах», – підкреслив американський високопосадовець, додавши, що має на увазі боротьбу з «ІДІЛ».

«Росія також зацікавлена в боротьбі з радикальним ісламським тероризмом, особливо з ІДІЛ. І якщо у нас є можливості для спільної роботи, я думаю, президент (Дональд Трамп – ред.) подумає про перспективи для відновлення відносин», – зауважив віце-президент.

До слова, нещодавно постійний представник США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що санкції проти Росії скасують лише після деокупації Криму. 

У свою чергу, міністр закордонних справ Австрії, яка нині головує в ОБСЄ, Себастіан Курц, запропонував покроково скасовувати санкції проти Російської Федерації. 

Коментарi

Коментарiв