Польський експерт: Як Україна може скористатися загостренням в Авдіївці

187
Польський експерт, колишній міністр національної оборони країни Януш Онишкевич запевнив, що Україна може у своїх інтересах використати загострення в Авдіївці, що на Донеччині. 

За словами Онишкевича, загострення ситуації, яке зараз розгортається навколо Авдіївки, є хорошою нагодою повернутися до розгляду питання щодо надання Україні летальної зброї від США.

«Нині сприятливий момент, щоб повернутися до цієї справи і задекларувати: якщо ескалація триватиме й далі, то США дуже швидко введуть в дію цю програму (надання летальної зброї Україні). Це була б дуже добра і природна реакція», – підкреслив в інтерв’ю Укрінформу польський експерт. 

Він зауважив, що в сьогоднішній ситуації Україні менше потрібні слова підтримки, а більше – конкретні дії.

Крім того, на його думку, з огляду на те, що загострення ситуації в районі Авдіївки триває вже декілька днів, ця ситуація не є якоюсь власною ініціативою бойовиків, а чітким планом, керованим із Кремля.

«Бажання загострити ситуацію і дозвіл на це, напевно, є бажанням Москви перевірити американського президента, як він діятиме в такій ситуації: закриє на це очі чи рішуче відреагує», – стверджує колишній міністр оборони Польщі.

Також він припустив, що це може бути пов’язаним і з наближенням президентських виборів у Франції і намаганні перевірити, як на ескалацію реагуватимуть окремі кандидати у президенти. 

Коментарi

Коментарiв