Російських найманців спалюють у мобільних крематоріях – екс-ватажок «ДНР»

90
Колишній ватажок бойовиків так званої ДНР Ігор Стрєлков (Гіркін) заявив, що представників російських приватних військових компаній у Сирії в разі загибелі спалюють на місці в мобільних крематоріях.

На своїй сторінці в соцмережі «Вконтакте» заявив, що більшу частину допоміжних операцій в Сирії здійснюють не кадрові військові, а найманці з ПВК (приватна військова компанія). 

«За наявними даними, тепер тим, хто вступає в ПВК, перед відправкою до Сирії включають в контракт пункт, в якому найманець, в разі загибелі, заздалегідь погоджується на кремацію тіла прямо на місці. «Немає тіла – немає справи» – цей древній принцип російського слідства креативно застосовується на військовому поприщі. Що сказати? Такого цинізму, мабуть, в нашій країні ще не було ніколи», – стверджує бойовик.

Його слова прокоментував український журналіст Юрій Бутусов, який висловив думку, що найманців із російських ПВК, імовірно, також спалюють у мобільних крематоріях на окупованому Донбасі.

«Які дивні подробиці військових операцій РФ з часом стають надбанням гласності! Виявляється, інформація про мобільні крематорії для утилізації знищених російських найманців – це зовсім не пропаганда і не чутки. Треба ж», – підкреслив у своєму Facebook журналіст. 

«Я думав, що все-таки це якесь перебільшення, ну все-таки ж 21-е століття… Але офіцер ФСБ Ігор Стрєлков-Гіркін, який розв’язав війну на Донбасі, колишній «міністр оборони ДНР», зрозуміло, про порядки в російській армії і спецслужбах обізнаний дуже добре. Оскільки сам Гіркін також командував зібраним із найманців загоном ФСБ «Крим», і знає про всі нюанси контрактів російських ПВК – приватних військових компаній», – зауважив Бутусов.

Крім того, він наголосив, що Гіркін написав про Сирію, але «якщо контракти на спалювання тіл убитих найманців діють в Сирії, то можна припустити, що і під час війни в Україні правила діють ті ж самі».

Коментарi

Коментарiв