Азаров і Клюєв розповіли про свої помилки під час подій Майдану

212
Колишній Прем’єр-міністр України Микола Азаров та екс-очільник Адміністрації Президента Андрій Клюєв заявили про свою відповідальність за події в Україні 2014 року. 

Про це екс-урядовці заявили в ефірі російського телеканалу «ТВЦ».

У відповідь на коментар одного з журналістів про те, що на представниках екс-влади лежить велика відповідальність за події 2014 року, до яких призвела саме політика тодішніх урядовців, Клюєв заявив: «Усі ми, хто перебував поруч із Віктором Януковичем, у певній мірі винні». 

«Усі винні, у т.ч. числі і я… Десь, щось, можливо, не договорив, або змовчав, можливо, щось неправильно порадив… Кожен з нас, хто був при владі, відповідальний за те, що відбулося 2014 року. Я це визнаю», – зазначив колишній очільник Адміністрації Президента. 

Крім того, на запитання про те, на які гроші екс-урядовці живуть у Росії, він запевнив, що є «забезпеченою людиною»: «Ще до того, як прийшов до влади, займався бізнесом і прийшов із бізнесу». 

«У мене певна частина бізнесу залишилася, яка працює, і я маю можливість утримувати себе і мою сім’ю», – стверджує Клюєв.

У свою чергу, Микола Азаров заявив: «Якщо комусь від цього легше, я можу визнати будь-які помилки».

За його словами, «в Україні були лише одні ляльководи, які готували переворот – США, інші – це все нісенітниця». 

Також колишній очільник українського уряду зазначив, що його «єдина серйозна помилка – що не зумів жорстко перед Януковичем поставити питання про розгін «банди», яка організувала «держпереворот». 

Крім того, екс-прем’єр проігнорував питання про свої доходи та отримання української пенсії і заявив, що протягом останніх трьох років «жоден український правоохоронний орган не сформулював на його адресу жодного звинувачення».

Коментарi

Коментарiв