Ким був Захарченко до війни? Торгував курми – російський опозиціонер

144
Російський політик, президент Загальноросійського громадського руху «Союз Правих Сил» Леонід Гозман в ефірі пропагандистського телеканалу Росії заявив, що саме росіяни відповідальні за конфлікт на Донбасі. 

Відео опубліковано в YouTube.

«Я вважаю, що на вас, на мені, як на громадянах нашої країни, лежить відповідальність за той жах, який на Донбасі зараз відбувається. Ця війна жахлива, вона не могла б тривати більше дня, якби ми не підтримували зброєю, грошима, людьми ось цих так званих лідерів цих «республік», – наголосив Гозман.

За його словами, ватажки бойовиків так званих ДНР і ЛНР є типовими представниками криміналітету.

«Якщо один із лідерів «ДНР», пан Пушилін Денис Володимирович, до того, як боротися за свободу Донбасу, був регіональним менеджером МММ. Усі пам’ятають, що таке МММ? І тепер він бореться за свободу Донбасу. Я не вірю цим людям», – підкреслив політик.

«Ким був Захарченко до війни? Курми торгував, у нього було два кіоски», – зауважив очільник «Союзу Правих Сил».

Крім того, він запевнив, що якби Росія не підтримувала цих людей – війна би там швидко завершилася. 

 

«І вона би завершилася зовсім не геноцидом, це все нісенітниця собача», – наголосив Гозман, для прикладу нагадавши про Слов’янськ, «який довгий час обороняв наш злочинець Стрєлков-Гіркін, громадянин Російської Федерації, якогось дідька на території іншої країни».

Коментарi

Коментарiв