Віктор Лешик: НАТО розсиплеться, як обезчещена дівка, що кінчає життя самогубством

201

Я у школі бився часто. Майже щодня. І не тому що був забіякуватий, просто не змирявся, якщо мене, пятикласника, починав штурхати десятикласник. Мені діставалося. І в школі і дома за порваний одяг і розквашений ніс. Деякі приятелі-ровесники дружньо радили: ну, що ти проти вітру плюєш, все одно вони ж сильніші…. 

Так було десь до восьмого класу. Мене били, а я впирався. А потім я трошки підріс, зміцнів і коли вчергове щось старше і дебілкувате пхнуло мене у спину, я догнав і накостиляв йому по повній. Із того дня мене у школі більше ніхто ніколи не бив. Понад те, мене обрали головою учнівського комітету по шкільному самоврядуванню і я дивився, щоб малих на перервах не товкли. 

Навіщо усе це моє дитяче похваляння? Я дивлюся на сучасних європейських політиків і розумію, чому їх усіх переграє і буде перегравати Путін, котрий, як і я, зростав у напівкримінальній радянській школі. Він забирає шматок Грузії, а Саркозі спішить контрактик на вертольотики підписати – гр.узини самі винні, треба субординації дотримуватися. 

Росія плює на рішення міжнародних судів і ставить рішення Конституційного суду РФ вище міжнародного права, анексує Крим, воює в Донбасі, а європейці готові поступово відміняти свої санкції, про що Путін навіть і не просить. Не мігранти з Сірії, а Кремль своєю зухвалістю знищую рештки авторитету ЄС. 

Я все думав, а навіщо Росії лізти у Прибалтику? Ну, сенс який – вона ж у НАТО? І сьогодні, згадавши свої шкільні роки, зрозумів. Йому треба показати, що ніяка стаття 5 НАТО діяти не буде. Гарненькі хлопчики в красивих костюмчиках, такі, як Столтенберг, ніколи не будуть битися з брутальним і матюкливим Путинім, у якого є атомні бомби… НАТО розсиплеться, як обезчещена дівка, що кінчає життя самогубством. Нагору – на політичний Олімп Заходу – за останні десятиліття пропуск отримали лише мамкині синочки, які, якщо і вивчали самбо і дзюдо, то зовсім не для того щоб себе чи когось захистити, а щоб сподобатися дівчаткам… чи хлопчикам.

Коментарi

Коментарiв