Хтось закрийте їй рот – волонтера обурила заява Савченко

136
Волонтер проекту «Миротворець» Мирослав Олешко різко розкритикував останню заяву народного депутата Надії Савченко щодо підтягування російських військ до України. 

У своєму Facebook Олешко запевнив, що Надія Савченко майже зізналася, що її все ж завербували.

Він звернув увагу на фразу нардепа щодо війни на Донбасі: «Росія підтягує війська не тому, що хоче напасти, а тому, що боїться, що Україна нападе». 

«Хтось закрийте рот цій вербованій Медведчуком агентурі Наді Савченко. WTF?! Ти обкурилася, надивилася російських каналів або отримала методичку від кураторів? І звідки ти знаєш, що це все не було заплановано? Вітя (Медведчук – ред.) на вушко нашептав?», – підкреслив волонтер. 

«А тут взагалі шикарно було, практично зізналася, що її все ж завербували: «Мене намагалися вербувати, напевно, більш політично, ніж, якщо це брати з військової точки зору», – наголосив активіст. 

Додамо, у цьому ж інтерв’ю Надія Савченко розповіла, чи хоче та планує іти у президенти.

«Питання хочу? Знаєте, хочу це трохи в іншому виражається. Не хочу. Можу. Так і триває. Не хочу, можу, буду, якщо треба, але, щоб це було таким великим бажанням прямо … Це важко, це дуже велика відповідальність. Тому і надалі так все залишається, якщо я буду вважати, що це потрібно, то тоді я буду це робити», – зазначила парламентар.

Крім того, вона не відкинула можливості того, що її громадський рух «РУНА» може придбати політичної сили і йти на наступні парламентські вибори.

«Громадянська сила однозначно набере політичної сили, це буде суспільно-політична сила. Та піду я на вибори? У будь-якому випадку я спробую знайти якийсь дуже неординарне рішення для цієї ситуації», – підсумувала Савченко.

Коментарi

Коментарiв