Кремль вимагає від Fox News вибачитись за «образу» Путіна

191
У Кремлі висловили обурення коментарями щодо Президента Російської Федерації Владіміра Путіна, які пролунали під час інтерв’ю телеканалу Fox News із президентом США Дональдом Трампом.

Американський журналіст Білл О’Райлі назвав Путіна «убивцею», коли коротким зауваженням намагався отримати від президента Трампа додаткові пояснення щодо його прихильності до лідера РФ. 

О’Райлі не розвивав тему і не казав, кого саме убив російський президент. Про це пише Голос Америки

Пізніше прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков сказав репортерам у телефонній розмові: «Ми вважаємо такі слова від компанії Fox News неприйнятними та образливими і, відверто кажучи, ми хотіли б отримати вибачення від такої поважної телекомпанії».

Експерти і коментатори зауважили, що досі новий президент США майже ніколи не вдавався до критики Москви у жодних питаннях.

Під час інтерв’ю Fox News у відповідь на репліку журналіста про те, що кремлівський лідер – «убивця», Дональд Трамп не заперечував, але натомість сказав, що Сполучені Штати також не можна вважати «невинними».

Кілька провідних американських політиків, зокрема і представники Республіканської партії, заявили, що дії американських і російських керівників не йдуть у жодне порівняння.

Видання нагадало, що російська опозиція покладає відповідальність за низку убивств критиків Кремля саме на Путіна, від чого відхрещується офіційна Москва. 

Так, у Лондоні минулого року судове розслідування дійшло висновку, що Владімір Путін «імовірно» давав санкцію на убивство у британській столиці колишнього агента КГБ Алєксандра Літвінєнка. 

Крім того, раніше британське слідство оголосило Москві вимогу про екстрадицію російських громадян, підозрюваних у причетності до убивства, але Росія відмовилася.

У своєму інтерв’ю Дональд  Трамп, коментуючи цей та інші випадки, заявляв, що для звинувачень влади у Росії бракує доказів. 

Коментарi

Коментарiв