Кремль терміново привів війська у найвищий ступінь боєготовності

157
Міністр оборони Російської Федерації Сєргєй Шойгу заявив, що повітряно-космічні сили РФ приведені у найвищий ступінь бойової готовності через рішення президента Росії Владіміра Путіна.

«Сьогодні (7 лютого – ред.), відповідно до рішення верховного головнокомандувача збройних сил, для оцінки готовності органів військового управління і військ для виконання навчально-бойових завдань, почато несподівану перевірку повітряно-космічних сил», – повідомив Шойгу, передає УНІАН.

Він наголосив, що з 9:00 органи військового управління, з’єднання та військові частини почали виконання заходів щодо приведення у найвищий ступінь бойової готовності. Під час цього буде перевірено стан бойового чергування, розгортання систем протиповітряної оборони на воєнний час і готовність авіаційних угруповань до відбиття агресії. 

Крім того, народний депутат України, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук у своєму Facebook повідомив, що бойовики так званої ДНР привели війська в повну бойову готовність, всі формування переведені на казармений режим до особливого розпорядження.

«У «ДНР» триває мобілізація всіх «силових» структур. З відпусток були відкликані всі бойовики, підрозділи приведені в повну бойову готовність», – підкреслив Тимчук.

За його інформацією, формування «ДНР» і підрозділи «поліції» і «МДБ ДНР» переведені на казармений стан за місцем несення служби до особливого розпорядження.

Крім того, особам, які раніше звільнилися з «правоохоронних органів» і військових формувань, висунуто вимогу про повернення на службу.

Усі органи «місцевого самоврядування», «цивільної оборони», а також підприємства, на балансі яких є спецтехніка, переведені в підвищену готовність. Їм наказано здійснювати цілодобові чергування.

Коментарi

Коментарiв