Савченко намагалася перелізти через паркан, щоб потрапити на завод зброї

163
6 лютого позафракційного народного депутата України Надію Савченко не пустили на військовий завод «Форт» у Вінниці. Крім того, проти неї влаштували пікет біля будівлі Апеляційного суду.

Про це у своєму Facebook повідомив активіст «Миротворця», блогер Мирослав Олешко.

«Колабораціоніста Надію Савченко та її помічницю зустріли у Вінниці бійці АТО так, як личить зрадникові. Савченко намагалася пролізти, перебравшись через паркан на збройовий завод «Форт». А потім поїхала на суд захищати жінку, яка кинула людей на квартири. Свідки стверджують, що суд був прикриттям. Або Савченко навіть не розуміла, на який суд їй іти і кого захищати», – зазначив активіст.

За його словами, біля суду були поставлені дуже незручні запитання.

«Чому ви намагалися потрапити на «Форт», дізнатися державні таємниці? Ви агент Кремля? Через вас загинуло так багато хлопців. А ви їздите на переговори з ворогом?», – підкреслив Олешко. 

Щоправда, депутатка так і не відповіла на жодне з цих запитань. 

«Я на все вам відповім у письмовій формі, зробіть мені офіційне звернення як до депутата», – заявила нардеп. 

Крім того, активіст навів слова бійця АТО Леоніда Гуменного про Савченко:

«Ми не знаємо, чиїм депутатом вона є. Від спільноти бійців АТО Вінниці ми відзначаємо, що на такий об’єкт як «Форт» ми її не пустимо. І протистояти їй буде не тільки поліція, а й хлопці, які воювали. Якщо б це не сформувалося зрадником України, ніхто не допустить подібних моментів. Приїжджати на суд і відстоювати права громадян – це її право. Нехай робить. А приїхати на режимний об’єкт – ні».

Коментарi

Коментарiв