Онищенко: Я готовий сісти до в’язниці разом із Порошенком

200
Нардеп-утікач Олександр Онищенко пообіцяв, що оприлюднить компромат на Президента України Петра Порошенка в «потрібний момент». За його словами, він чекає, коли глава держави заперечить свою причетність до корупції.

«Потрібно розуміти, що це важливий доказ корупції (компромат Онищенка – ред.) Порошенка. І його треба випустити в потрібний момент. Випускати зараз, коли в країні відбувається війна, посилилися дії в Авдіївці, інформаційне поле завантажене чимось іншим, немає сенсу. Це серйозний речовий доказ, і воно повинне спливти в потрібний момент», – підкресли в інтерв’ю Апострофу нардеп-утікач.

За його словами, він чекає, поки Порошенко особисто скаже, що у нардепа немає плівок і що президент цього не робив.

«Він же повинен сказати у пресу, що це все брехня. Всі чекаємо від нього підсумкову прес-конференцію. Напевно журналісти поставлять йому питання: «А що, ви займалися корупцією?». Я чекаю, коли він скаже, що він цього не робив», – заявив Онищенко. 

«Пам’ятаєте, коли Біллу Клінтону поставили запитання: «А ви спали з Монікою Левінські?». Він сказав: «Ні». І тільки-но він це сказав, відразу ж почали робити експертизи та інше. І потім пішла процедура імпічменту. Я чекаю, коли Порошенко скаже, що він цього не робив», – стверджує політик. 

Крім того, він нагадав, що уже зізнавався і спільних з Порошенком корупційних діях, але правоохоронці на це не відреагували.

Я вже робив щиросердне зізнання, що ми з Порошенком займалися корупцією, я готовий сісти разом із ним до в’язниці. Але ніхто не хоче. Навіть моє щиросердне зізнання не дає ніяких приводів, щоб залучити Порошенка. Ось таке незалежне у нас Антикорупційне бюро і правоохоронні органи. Порошенко зливає всіх, хто йому невигідний», – запевнив парламентар-утікач.

Коментарi

Коментарiв