Тука розповів, як «покемони» займаються рекетом на Донбасі

149
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що окупаційна влада «ДНР» і «ЛНР» на тимчасово не підконтрольних українській владі територіях займається рекетом малого ф середнього бізнесу.

Про це Тука заявив Укрінформу

«Окупаційна влада Донбасу на непідконтрольних українській владі територіях займається рекетом. Дрібний бізнес практично весь обкладено. Середній, за нашими оцінками та фактами, які надає нам розвідка, там десь 75-85%. Крупний бізнес практично не платить», – наголосив заступник міністра.

За його словами, зокрема, на прикладі Алчевського металургійного комбінату можна бачити як великий бізнес захищає свої інтереси.

«Один із прикладів – АМК, і я його наводив. Алчевський меткомбінат, де директор Тарас Григорович Шевченко, то тричі туди приїздили «покемони» і тричі їх працівники виганяли геть. Саме працівники не дали ні захопити, ні розграбувати цей комбінат», – підкреслив високопосадовець. 

Крім того, коментуючи заяву посла Німеччина щодо того, щоб провести вибори на Донбасі можна за присутності російських військ, він розповів, за яких умов можливе проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасу.

Так, за словами Туки, згідно з чинним законодавством України вибори на Донбасі можна провести тільки після вирішення низки юридичних питань. 

«Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука в ефірі одного з телеканалів, коментуючи заяву За чинним українським законодавством, для того, щоб проводити вибори, має бути вирішена низка юридичних питань. Повернений контроль держави, повернення виборчої комісії, повернення структур влади, повернення ЗМІ, безперешкодне прийняття виборчого процесу будь-яких політичних партій. Це нереально», – підсумував заступник міністра. 

Коментарi

Коментарiв