Мене уникають, щоб не забруднити репутацію – Савченко про свою «РУНУ»

194
Позафракційний народний депутат Надія Савченко заявила, що рішення припинення співпраці з громадською платформою РУНА (Революція Українського Народу) було затверджено активістами, аби не заплямувати свою репутацію.

Про це нардеп заявила у прямому ефірі телеканалу NewsOne – передає Обозреватель

«Коли герой сильний, з ним легко дружити. До мене все дуже липли, всі дуже старалися набитися в друзі. Я зараз людям намагаюся пояснити, щоб вони трохи охололи і почекали. А ось коли людина спіткнеться, підтримати його може тільки один, або дійсно сильна людина. Тому те, що мене цураються, щоб не забруднити свою репутацію думаючі люди мене не лякає, може вони і думають», – підкреслила Савченко. 

«Люди дуже часто бувають слабкими і дуже мало у кого вистачає волі і сили визнати, що людина робить якісь кроки неправильно, але робить їх заради ідеї, до якої ми прагнемо, значить він напевно не дарма їх робить», – зазначила парламентар.

Крім того, вона наголосила, що «залишається сама по собі». 

«Усі люди, які мене підтримують, вони залишаються зі мною. Я їх можу навіть не знати, але вони є. Зазвичай люди дивляться, які удари людина витримає. І якщо він повертається знову таки ж сильним, тоді до нього знову починають все клеїтися дружно. Але в цей час видно, хто справжній друг, а хто не справжній», – підсумувала нардеп.

Коментарi

Коментарiв