«Добра ранкова новина»: Ярош прокоментував смерть бойовика «Ґіві»

191
Народний депутат України, засновник «Правого сектора» Дмитро Ярош прокоментував новину про смерть одного з терористів, відомого як «Ґіві».

«Нещодавно, підприємці Дніпра пообіцяли командиру 5-го ОБату УДА Чорному елітну квартиру в центрі міста за ліквідацію російського терориста і садиста Ґіві… І тут така добра ранкова новина», – написав у своєму Facebook Ярош.

«Правда, комбат відразу сказав, що чужа слава йому не треба, а отже, не бачити йому квартири… А якщо серйозно, то Біч Божий дістане всіх бандитів – прислужників Путіна», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, 7 лютого ЗМІ бойовиків повідомили про смерть терориста «Ґіві». Поліція Донецька підтвердила смерть терориста «Гіві». Уранці 8 лютого цю інформацію підтвердив радник очільника МВС Зорян Шкіряк. 

«Який чудовий ранок, оскільки «скажений ліфт» розігнався на повну. На нашій землі ще однією сволотою стало менше. Масовий «падьож» «новоросів» триває невпинно. Сьогодні, приблизно о 5 ранку, на території розташування російської терористичної банди «Сомалі», ліквідовано ватажка цього злочинного угрупування «Ґіві», – підкреслив радник МВС.

Крім того, він зазначив, що джерела Міністерства внутрішніх справ України в окупованому Донецьку попередньо підтверджують ліквідацію терориста «Ґіві». 

За словами Шкіряка, не важливо – чи зачистку провели російські спецслужби чи це був конфлікт із ватажком «ДНР» Олександром Захарченком. Головне, що його ліквідували.

«10-ий пішов. «Мінус» ще одна мерзота. Кривавий вбивця і терорист «Ґіві» став черговим пасажиром «скаженого ліфта» і наздогнав іншу терористичну потвору, свого коріша, ублюдка «Моторолу», – підсумував високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв