Нову очільницю Наглядової ради Суспільного ТБ пов’язують із Пінчуком

238
Увечері 8 лютого 2017 року член Наглядової ради Віктор Таран повідомив, що очільницею Наглядової ради «Національної суспільної телерадіокомпанії» обрали Тетяну Лєбєдєву.

«Обрали Тетяну Лєбєдєву. Голосування було таємним. Дев’ять – за Лєбєдєву. Чотири – за Тараса Шевченка і троє утрималися. Тобто вона перемогла в один голос», – повідомив Українській правді представник Наглядової ради.

За його словами, більшість була ситуативною, оскільки за заступника голови вони голосували кілька разів, але так і не обрали.

«За заступника голосували – вісім-вісім. Нікого більше не обрали», – зауважив Таран.

Згідно з інформацією видання, Лєбєдєву із олігархом Віктором Пінчуком. Зокрема, джерела УП вказують на те, що як член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вона голосувала в інтересах телеканалів Пінчука.

Раніше Тетяна Лєбєдєва була членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, очолювала Незалежну асоціацію телерадіомовників України.

Нагадаємо, 28 грудня 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив статут Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». 

До наглядової ради НСТУ входять: Євген Глібовицький, Тетяна Лебедєва, Володимир Бринзак, Вадим Міський, Олексій Панич, Наталія Скрипка, Віктор Таран, Тарас Шевченко, Володимир Яворівський, Ігор Хохич, Віталій Портников, Сергій Таран, Лаврентій Малазонія, Світлана Остапа, Тарас Аврахов, В’ячеслав Козак, Дарія Карякіна. Її склад було затверджено ще 17 грудня 2015 року.

Коментарi

Коментарiв