У Центрі Разумкова назвали справжні цілі Кремля і мету торгів із Трампом

157
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський пояснив, чи існує імовірність ескалації на Донбасі на тлі різкого загострення конфлікту поблизу Авдіївки. 

За словами Сунгуровського, Росія «ніколи не переслідує одного зайця». Тому найбільш імовірно, що у Кремлі уже розробили великий і довготривалий план. 

«Нині Росія переслідує три цілі. По-перше, це має внутрішньоросійське значення. За оцінками багатьох рейтингових агентств, мілітаризм в РФ спадає. Вже й «Крим не зовсім наш», та й війна на Донбасі не така вигідна, а ще й санкції б’ють», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу фахівець. 

Він зауважив, що нині Путін потребує підняття градусу мілітаризму, а, можливо, це лише за рахунок ескалації на Донбасі.

Крім того, він додав, що спроби Кремля дестабілізувати ситуацію в Україні ніколи не припинялися й у найближчому майбутньому не припиняться.

«Дестабілізація проходить як за рахунок прямих військових дій, так і дій п’ятої колони, якихось розвідувальних груп на нашій території. Можливі всі методи. Недарма ця війна називається гібридною», – наголосив експерт.

У цілому, на його думку, одним із основних нинішніх завдань Росії є підібратися до нового президента США Дональда Трампа. 

«Таким чином РФ намагається переконати Трампа, що Європа, яка у вигляді «нормандської четвірки» займається Донбасом, ні на що не здатна, санкції не працюють, а «нас там узагалі немає», тому краще нам разом зайнятися Сирією, війною з ІДІЛ, взамін на що Путін пообіцяє свою допомогу. Ось ця коаліція може там спрацювати», – стверджує Сунгуровський. 

У такому разі, за його словами, Трамп отримає «солодку цукерку» у вигляді підтвердження своїх передвиборчих заяв, коли він оголосив «Ісламську державу» ворогом №1.

«За «солодку цукерку» Путін отримує Україну до сфери свого впливу та слабку Європу, з країнами якої буде розправлятися поодинці», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв