Ігор Сабій: «Зі знахабнілими перевізниками треба боротися»

122

Попри анонсоване прес-службою Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка зниження тарифів на 16 приміських маршрутах Київщини пасажири масово скаржаться на те, що деякі водії продовжують наполягати на попередніх, украй високих цінах на проїзд. Видання PoliticUA взяло коментар із цього приводу у керівника фракції партії «Свобода» в Київській обласній раді, народного депутата України VII скликання Ігоря Сабія.

За словами депутата облради, очолювана ним фракція вже підготувала звернення до Антимонопольного комітету України з метою ініціювати перевірку. Загалом, як зазначив Ігор Сабій, є два найдієвіших механізми вплинути на цю ситуацію – це санкції Антимонопольного комітету і розірвання угод із перевізниками на обслуговування пасажирських маршрутів.

«Взагалі оголошувати конкурси на перевезення – це повноваження облдержадміністрації. І, безперечно, якщо є порушення в угодах про надання маршрутів – Департамент транспорту має право розривати такі договори. Щоправда, з розірванням угод є питання, оскільки досі триває конкурс на заміщення вакантної посади очільника цього департаменту. Наскільки я поінформований, він поки не відбувся.


Звісно, можна викликати представників перевізників на сесію, але, по-перше, не факт, що вони прийдуть. І, по-друге, дійсно, найкращим механізмом є санкції Антимонопольного комітету або розірвання угод із перевізниками», – зазначив керівник фракції «Свободи» в облраді.

Він також зауважив, що кожен українець так само має право безпосередньо звертатися до обласного відділення Антимонопольного комітету. Будь-який громадянин, якщо його не влаштовують надані послуги, може подати скаргу, за якою АКУ повинен провести розслідування і покарати винних.

Коментарi

Коментарiв