«Мене мама вчила бити в морду»: нардеп від «БПП» про бійку в Раді

142
Низка народних депутатів прокоментували останню резонансну бійку в ВРУ, під час якої нардеп від «БПП» Ігор Мельничук накинувся на колегу по фракції Сергія Лещенка.

«Новий стиль парламентського діалогу від «БПП» – депутат Мельничук накинувся на депутата Сергій Лещенко в залі Верховної Ради за пост в Фейсбуці. Нуль реакції від керівництва Ради. Деградація», – підкреслив у своємуFacebook народний депутат Олексій Рябчин.
Ігор Мельничук уже прокоментував бійку із Сергієм Лещенко, назвавши його брехуном.
«Мене вчила мама ніколи не брехати і у дворі завжди я бачив, як б’ють морду тим, хто старається брехати і говорити неправду. На жаль, в нашому парламенті з вуст парламентаря, який виявився ображеним зараз, порваним і потерпілим, який виступає на всю Україну, пролунала цинічна брехня. Він цим займається цим уже декілька років. Оббріхує всіх, починаючи з Президента, закінчуючи народними депутатами», – запевнив нардеп.
Крім того, він наголосив, що кожен має відповідати за свої слова, навіть ціною розірваного рота та синцям під очима.
За інформацією 24, сам Сергій Лещенко пов’язує інцидент зі вчорашнім постом у Facebook. Журналіст написав, що депутати від «»БПП отримали вказівку не ходити на засідання Антикорупційного комітету. Цей пост, за словами Лещенка, обурив Ігоря Мельничука і він вирішив з’ясувати це питання прямо під час засідання.
 
За словами Лещенка, у Мельничука просто забракло аргументів і тому виникла бійка між нардепами.
Крім того, бійку прокоментував іще один представник від «БПП» Мустафа Найєм.
«Те, що зробив пан Мельничук – це лише сигнал. У нашій фракції є депутати, які займаються системною дискредитацією молодих політиків. Нас піддають моральним та фізичним тортурам. Цим людям не вистачає сили піти до Адміністрації Президента та бити корупціонерів, які стоять за схемами, піти у міністерства, які продовжують красти, не вистачає сил вийти до людей та пояснити, чому Україна досі торгує з окупованими територіями», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв