Яценюк хоче повчити Трампа будувати стіну на кордоні

183
Колишній Прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк під час V Київському безпековому форумі для молоді, відповідаючи на запитання учасників заходу заявив, що готовий поділитися зі Сполученими Штатами Америки проектом «Стіна».

На думку Арсенія Яценюка, його проект «дешевший і ефективніший за той, який США мають намір спорудити на кордоні з Мексикою». Про це пише Укрінформ.
«Що цікаво, фактично за нашим проектом («Стіна») балтійські країни так само почали будувати кордон… Якщо треба, то можемо передати проект у Сполучені Штати Америки – буде дешевше й ефективніше. Я, до речі, порахував: за їхніми розрахунками, у них 1 км кордону коштує близько 10 мільйонів доларів. Це разів у 30-40 дорожче, ніж той проект, який є в Україні», – стверджує колишній очільник КМУ.
«На превеликий жаль, фінансування у зв’язку з тим, що я не прем’єр-міністр, суттєво зменшено. Але більше 10 відсотків цих робіт ми зробили. Якби фінансування йшло так, як було запропоновано моїм урядом, наприкінці 2018 року в нас уже був би збудований кордон», – підкреслив екс-прем’єр.
До слова, у вересні 2016 року Національне антикорупційне бюро України повідомило, що з березня веде розслідування можливого розкрадання грошей на проекті «Стіна».
Крім того, у жовтні директор НАБУ Артем Ситник заявляв, що в рамках цього розслідування слідчі виявили порушення, але поки пред’являти комусь звинувачення ще рано.
У лютому 2017 року Національне антикорупційне бюро пообіцяло незабаром назвати імена підозрюваних у справі про розкрадання коштів проекту «Стіна».
Нагадаємо, новопризначений президент США Дональд Трамп 26 січня 2017 року підписав директиву про будівництво стіни на кордоні Сполучених Штатів із Мексикою.

Коментарi

Коментарiв