Активіст: Є багато сумнівів у тому, що «Ґіві» дійсно ліквідували

225
Відомий український блогер і волонтер Олексій Мочанов у коментарі Гордону висловив думку, що є дуже багато сумнівів у тому, що терориста «Ґіві» справді ліквідували.

Волонтер зауважив, що у «ДНР» неможливо зізнатися у вбивстві одного з лідерів бойовиків без ризику для життя.
«Ґіві» та «Моторола» з’явилися в інформаційному полі як два персонажі, один з яких місцевий, другий – приїжджий. І ось час їхній настав. Але на 100% не можна стверджувати, що їх прибрали. Коли спалюють або підривають, ідентифікувати останки неможливо», – запевнив Мочанов.
Як варіант, за його словами, їх виводять з гри, щоб потім без одіозних особистостей організувати вибори.
«Хлопці вони були недалекими, командири з них виходили вже точно невидатними, а їхніми іменами можуть назвати хіба що якусь вулицю або глухий кут в умовному Мурманську», – підкреслив активіст.
Крім того, він наголосив, що насправді «Ґіві» та «Моторола» жодного особливого впливу на хід війни не робили.
«Вони вийшли з-під контролю людей, які їх придумали. Сумніваюся, що хтось у «ДНР» без ризику для життя може відкрито зізнатися у вбивстві «Ґіві». І при цьому залишитися живим. Кожен з бойовиків мав розуміти, що такий результат – це найбільш ймовірний варіант, що хтось загине раніше, хтось пізніше», – стверджує блогер.
«Хоча, звичайно, коли бойовики заявляють, що ліквідація «Ґіві» – це їхніх рук справа, виникають сумніви у його смерті. У будь-якому разі, навіть якщо їх і не вбили, з інформаційного поля ці «сомалійські пірати» зникли», – підсумував Мочанов.

Коментарi

Коментарiв