«Це навіть не смішно»: Гройсмана обурила перевірка премії Марушевської у 500 грн

163
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман різко прокоментував новину про перевірку щодо колишньої очільниці Одеської митниці Юлії Марушевської через премію у розмірі 500 гривень.

Про це Володимир Гройсман написав у своєму Facebook.
«Щодо історії з Юлією Марушевською, яку зараз жваво обговорюють в мережах. Вважаю, що антикорупційним органам в сьогоднішніх реаліях є чим зайнятись, окрім премії 500 гривень на 8 березня, яку вона отримала», – підкреслив Прем’єр-міністр.
За його словами, «це навіть не смішно».
«Безперечно і дух, і буква закону мають дотримуватись. Але треба перш за все шукати не формальних порушень, а добиватися того, щоб кожен чиновник робив свою справу справді професійно і щоб закон реально виконувався усіма, незалежно від персоналій», – наголосив очільник КМУ.
Напередодні колишня очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська давала пояснення Національному агентству з запобігання корупції про отримання премії на 8 березня у розмірі 500 гривень.
За словами самої Марушевської, минулого року, за бюрократичною традицією, відділ персоналу виписав усім працівницям святкову премію в 500 гривень до Міжнародного дня жінок. Щоправда, кадровики, надаючи наказ на підпис, не виключили прізвище керівниці зі списку у півтисячі осіб.
Через дев’ять місяців Служба безпеки України побачила у цьому корупційне правопорушення і попросила НАЗК розібратись у ситуації. Як зазначено, Марушевська нібито преміювала сама себе, а за законодавством наказ про її премію повинне було виписати вище керівництво у Києві.

Коментарi

Коментарiв