Боровой про блокаду: «Торгувати з терористами – це вищий рівень дурості»

145
Російський опозиціонер висловив думку, що торгівля з терористами під час бойових дій, коли вбивають українців, – цинізм і аморальність. Крім того, бойовики продають ресурси, які їм не належать.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року було розпочато торгову блокаду Донбасу у зв’язку із завершенням терміну ультиматуму, який оголосили російським найманцям «ЛНР/ДНР» ветерани війни за Незалежність.
За словами активістів, таке рішення пов’язане з тим, що на окупованих територіях наживають мільйони як ватажки так званих ДНР і ЛНР, так і «українські» олігархи та чиновники.
«В Україні відбулося дуже небезпечне зміщення цінностей. Я розумію, що деяким олігархам просто вигідно продовжувати торгувати з людьми, які займаються відвертою терористичною діяльністю на території України. Це небезпечно», – підкреслив в інтерв’ю ONLINE.ua Боровой.
«Із терористами не те, що торгувати, а й політичні переговори вести – неправильно, якщо ідеться про порятунок життя людей. Торгувати з терористами – це вищий рівень аморальності та дурості. Це називається не блокадою, а відмовою від цинічного збагачення на трагедії», – стверджує опозиціонер.
За його словами, допомагати бандитам заробляти гроші – це також злочин, оскільки вони торгують ресурсами, які їм не належать. Так само як і торгувати краденим чи купувати крадене.
«Це не блокада, а нормальні дії, відмова від всіх форм співпраці з бандитами. Адже як виходить: з одного боку йдуть бойові дії, вбивають українців, а в ста метрах від блокпосту, де йде бій, відбувається торгівля. Це називається цинізмом і аморальністю», – підкреслив політик.
Крім того, пояснюючи причини убивств серед ватажків бойовиків, він зауважив, що Кремль дуже серйозно скорочує фінансування всюди.
На його думку, результатом цього є як вбивства ватажків псевдореспублік, так і складна ситуація у самих регіонах Росії. Президент Білорусі Олександр Лукашенко також не зміг стриматися щодо такої економії ресурсів Кремлем.
«Думаю, що причина убивства «Ґіві» пов’язана з тим, що Кремль дуже серйозно скорочує фінансування всюди. Це відбувається навіть з Білоруссю та регіонами РФ. Тому посилюється конкуренція за ресурси та гроші. У цих умовах відбувається перерозподіл владних повноважень в середині цих бандитських угруповань – вони вбивають один одного», – висловив думку Боровой.
«Це природно. Щодо «Мотороли» було очевидно, що це не акція СБУ, а внутрішні розбірки. Ми бачимо загострення внутрішньої конкуренції, всі хочуть мати доступ до грошей, яких стає все менше», – наголосив опозиціонер.
За його словами, нинішня поведінка президента Білорусі Лукашенка якраз і є реакцією на економію ресурсів Москвою.
«У Кремля більше немає старих можливостей. Починається прямий шантаж. Те, що робить Лукашенко – це шантаж. Смішний, бо ясно, що для Лукашенка демократизація – втрата влади. Я б навіть назвав це істерико-скандальним шантажем. Лукашенко потрібні ресурси, які йому давав Кремль раніше, а їх уже немає», – резюмував політик.  

Коментарi

Коментарiв