Ігор Овчар: Через лінію фронту третій рік іде жвава торгівля бариг із окупантами

151
1. Ніхто, окрім купки тих, хто видає «дозволи СБУ», –  не знає, що возять через лінію фронту. Рахунок «дозволів» на торгівлю з окупантами йде на тисячі.

2. Жодного контролю за доцільністю видачі кожного конкретного «дозволу», окрім як з боку вузького кола осіб в самому СБУ, –  ніхто в державі не веде (не має жодної законної можливості).

3. Жоден державний орган (в тому числі  – саме СБУ, що є зрозумілим) – не веде ні точного, ні узагальненого обліку перевезень через лінію фронту за весь період.

4. Дозвіл СБУ можна купити. У різний спосіб. У державі, де корупція є нормою, де продаються посади і навіть місця в Парламенті, –  я НІКОЛИ не повірю в інші твердження.

5. Залізна дорога, її диспетчерська служба тощо – повністю усунуті від попереднього планування, обліку та контролю перевезень. Про майбутнє перевезення диспетчерів, начальників станцій тощо – інформують по факту прибуття вантажу. Жодних планів-графіків перевезень НЕ ІСНУЄ.  

6. Жодних перевірок вантажів через лінію фронту, окрім поверхневого огляду вагонів вантажного поїзда, –  ніким не проводиться, значна частина переведень – комерційні перевезення вантажів приватних підприємств.

7. За вугілля з окупованих територій («ДНР/ЛНР») ми (споживачі опалення та електроенергії) платимо світову ціну та ще і плюс до того – оплачуємо віртуальну «доставку» цього вугілля нібито аж з біржі в Роттердамі (порт в Нідерландах).

8. Жодних реальних дій щодо переведення частини генерацій на марки вугілля з інших вугільних басейнів України за три роки урядом не зроблено. Навіть планів таких нема.

9. Ахметов, Порошенко та інші подібні «революціонери-майданівці» заробляють на цьому десятки мільярдів.

10. Наші хлопці щодня гинуть на війні, а через лінію фронту третій рік йде жвава торгівля бариг із окупантами.

Я нічого не пропустив?

Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв