Україна поверне собі Донбас уже 2018 року – Гримчак

159
Радник міністра тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак зробив оптимістичний прогноз щодо повернення тимчасово окупованого Донбасу під контроль України. 

В ефірі одного з українських телеканалів Юрій Гримчак заявив, що у найближчі рік-півтора Україна відновить контроль над тимчасово окупованими територіями Донеччини та Луганщини – передає Інтерфакс-Україна.

«Ми вважаємо, що найближчим часом, за рік-півтора, ми повернемо цю територію. Найближчі рік-півтора утримання цієї території стане надзвичайно дорогим для Російської Федерації», – підкреслив радник міністра.

Крім того, він запевнив, що нині держава робить усе необхідне для того, щоб повернути людей із тимчасово окупованих територій у культурну, фінансову та інші галузі України.

«Ми у грудні або листопаді постановою Кабміну збільшили на одну людину вантаж, який можна перевозити, – до 75 кілограм. Що зробив Захарченко і «компані»? Вони зменшили з того боку до 50 кілограм. Вони захищають свій ринок», – наголосив високопосадовець. 

«А ви нам розповідаєте, що ось ми такі дурні, що робимо це. І ми на сьогоднішній день йдемо цим шляхом, ми хочемо тих людей, які прибувають на непідконтрольну на сьогодні територію, повернути і в культурну, і в фінансову, і в інші сфери», – підсумував урядовець.

Коментарi

Коментарiв