Тривожні новини розвідки: Росія послала на Донбас військових, які воювали в Сирії

217
Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило звіт про обстановку на тимчасово окупованих територіях станом на 11 лютого. 

За інформацією української розвідки, на території Росії активізовано роботу вербувальних центрів так званих «добровольців» для подальшого направлення до з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. 

«Відібраний особовий склад відправляється до пунктів збору у Ростовській області з метою їх допідготовки і розподілу. Пріоритет надається тим, які вже мають досвід бойових дій, у тому числі Сирії», – ідеться у повідомленні ГУР Міноборони.

Крім того, зазначено, що російським окупаційним командуванням надано вказівку керівництву 1 АК (Донецьк) ЗС РФ посилити тиск на представників ОБСЄ та введення в оману членів Спеціальної моніторингової місії стосовно кількості обстрілів та їх напрямків уздовж лінії розмежування. 

«При цьому, спостерігачам не надається дозвіл на відвідування населених пунктів, які нібито були обстріляні силами АТО, а також чиняться перешкоди моніторингу потенційних місць ввезення військової техніки з території Російської Федерації», – підкреслили у розвідці. 

Також повідомляється, що ФСБ РФ під виглядом представників місцевих ЗМІ здійснюється анонімне телефонне опитування населення тимчасово окупованих територій Донецької області щодо особистого ставлення до ватажка так званої ДНР Олександра Захарченка та його методів управлінської діяльності.

Коментарi

Коментарiв