Нардеп-«стрілок» вимагає, щоб усі учасники інциденту пройшли детектор брехні

174
Народний депутат України від «НФ» Сергій Пашинський підкреслив, що не змінював свідчень щодо скандалу зі стріляниною та заявив, що хоче перевірити усіх учасників інциденту на детекторі брехні.

Нагадаємо, увечері 31 грудня 2016 року в одному із сіл на Київщині виник конфлікт між нардепом Сергієм Пашинським і В’ячеславом Хімікусом, унаслідок чого нардеп прострілив останньому ногу.

«Ми внесли клопотання. Я хочу, щоб усі учасники, починаючи з мене, пройшли детектор брехні. Я буду вимагати, щоб слідство це зробило», – наголосив в ефірі 112 народний обранець.

Крім того, він пояснив, чому спочатку заявляв, що стріляв лежачи, а потім озвучив іншу версію.

«Щодо того, що я сказав, що я стріляв лежачи… Це була новорічна ніч, я не хотів псувати людям свято. Писав це я не зранку, а о 10 вечора, одразу після інциденту. Не хочу, щоб мене хтось жалів, але це був удар пляшкою по голові, це була досить стресова ситуація… І вже коли я зранку почав аналізувати якісь моменти, то я згадав, що я цілився в ногу не лежачи, а зверху вниз», – зауважив парламентар.

Також він кілька разів підкреслив, що не змінював свідчень.

«У моїх перших показах із місця події нема ніяких розбіжностей», – стверджує високопосадовець.

До того ж, у рамках цього інтерв’ю, коментуючи конфлікт на Сході України, нардеп заявив, що якби питання було тільки у так званих ДНР і ЛНР, їх би не було вже через 2 тижні.

«У нас йде війна, війна не з «ДНР» і «ЛНР». У нас йде війна з Російською Федерацією. … Якби питання було тільки в «ДНР» і «ЛНР», то їх через два тижні вже б там не було. Збройні сили України під Авдіївкою це дуже чітко показали. Ми б їх викинули, навіть менше», – підсумував Сергій Пашинський.

Коментарi

Коментарiв