Влада маніпулює українцями за допомогою воєнного стану – політолог

238
Директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк заявив, що насправді заяви окремих політиків про введення військового стану – це не більше. ніж політична маніпуляція з метою заробити додаткові електоральні бали напередодні можливих осінніх парламентських виборів. 

За словами політолога, особливо на цій темі «грає» Юлія Тимошенко.

«Юлія Тимошенко намагається конвертувати у свій рейтинг все, зокрема, навіть фантомні зустрічі з Дональдом Трампом. Свого часу 2014 року вона «створювала» добровольчі батальйони для війни», – підкреслив у коментарі 24 Давидюк. 

«Виникає питання: де зараз ці батальйони? Закінчилися парламентські вибори, а разом з ними і «батальйони». Розпочинається можлива виборча осіння фаза, і Тимошенко починає говорити про військовий стан. Лідер ВО «Батьківщина» – це такий створювач шейків», – вважає фахівець. 

Експерт висловив думку, що якщо воєнний стан не оголосили у найгірші періоди війни на Сході України, то нині немає сенсу цього робити. Він наголосив, що воєнний стан запроваджує дуже багато обмежень для цивільного життя. Війна йде на окремо взятих територіях, але військовий стан буде введено по всій країні.

«Це обмеження свободи мас-медіа, мобільності населення, тотальна мобілізація. Чи сприятиме це вирішенню військового конфлікту? Сумнівно. Населення показало, що в таких вільних умовах люди готові допомагати боротися проти агресора. Вони надають допомогу військовим, постраждалим від війни. І в цьому бере участь велика частка населення. Якщо людей зв’язати законами військового стану, то багато того, що робитися ними зараз, припиниться», – упевнений аналітик.

До словами, питання про оголошення воєнного стану в Україні набуло широкого розголосу після того, як його під час брифінгу зачепив заступник очільника Адміністрації Президента України Констянтин Єлісєєв. 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що окремі країни можуть перебувати у стані війни, однак при цьому не запроваджувати воєнний стан. У свою чергу Юлія Тимошенко заявила, що «Батьківщина» підтримує оголошення воєнного стану.

Коментарi

Коментарiв