Авіасполучення між Україною та Росією повністю припинено

289

Починаючи з 25 жовтня Україна повністю припиняє повітряне сполучення з РФ. Українські профільні чиновники при цьому наголошують, що йдеться не про санкції проти держави-агресора, а лише про дії у відповідь на обмеження польотів для українських авіакомпаній з боку Росії.
Авіасполучення між Україною та Росією повністю припинено
«У зв’язку з ненаданням відповіді від Федерального агентства повітряного транспорту РФ із поясненням причин обмеження польотів українським авіакомпаніям Державна авіаційна служба України ухвалила рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною та Росією з 25 жовтня 2015 року», – зазначається у прес-службі Мінінфраструктури України.
Заборона поширюватиметься на всі авіакомпанії Росії і буде чинною доти, поки авіаційна влада країни-окупанта не відмовиться від аналогічних заборон щодо українських авіакомпаній.
Варто зазначити, що українські авіакомпанії подали заявки до Державіаслужби щодо польотів до Мінська. Наприклад, авіакомпанія «Дніпроавіа» подала заявку на маршрути «Івано-Франківськ – Мінськ» і «Київ – Мінськ». Авіакомпанія «Yanair» теж має намір просити дозволу на маршрут «Київ – Мінськ».

Коментарi

Коментарiв