Експерт пояснив, чому Путін не наважиться на повномасштабний наступ

186
Російський політолог Дмітрій Орєшкін запевнив, що найближчим часом Росія не наважиться почати повномасштабний наступ на Україну, оскільки її лідеру Владіміру Путіну не вистачає ресурсів для цього. 

«Нині у Росії грошей мало, дипломатичні ресурси виснажені, імідж і витрати процесу формування «Новоросії» вичерпані, немає ні людських, ні військових, технічних, ні фінансових ресурсів для серйозного конфлікту на Донбасі так званої ДНР із Україною», – підкреслив в ефірі Еспресо Орєшкін.

За його словами, як тільки Путін відкрито почне воювати на Донбасі, він втратить можливість домовитися з новим президентом США Дональдом Трампом.

Крім того, він зауважив, що нині Кремль не має ресурсів ввести російські війська на територію України. Тому швидше за все, Росія буде продовжувати дрібницями отруювати життя Україні.

«Основне завдання Кремля – не дозволити Україні реалізувати сценарій демократичного і економічного зростання. Щоб не виявилося, що Україна росте швидше, ніж Росія», – пояснив політолог.

До слова, раніше Орєшкін висловив думку, що основною проблемою Путіна цього року стануть вибори.

«Йому потрібно не просто формально перемогти – голоси адміністративна система забезпечить, оскільки приблизно 12-15 мільйонів виборців проживають у так званих «електоральних султанатах», – стверджує фахівець. 

Він запевнив, що кремлівському лідеру потрібна не просто формальна перемога.

«Йому потрібно те, що можна буде подати як чесну, заслужену всенародну підтримку. Наприклад, цього року з парламентськими виборами вийшло якось не густо, хоча сам Путін сказав, що результат Єдиної Росії (а він офіційно становить 54%) – результат російського суспільства, яке згуртувалося у відповідь на тиск ззовні. А потім Медведєв сказав, що це карт-бланш на продовження попередньої політики уряду. Обидві заяви – видача бажаного за дійсне, оскільки реальна підтримка Єдиної Росії знизилася порівняно з 2011 роком», – підкреслив політолог. 

Коментарi

Коментарiв