Письменник: Крим і Донбас – гігантська національна трагедія для Росії

199
Журналіст і письменник Дмитро Биков запевнив, що Крим і Донбас – гігантська національна трагедія, за яку Росії доведеться платити.

«Якщо це російський світ – ось те, що робиться зараз на Донбасі, це не мій світ», – підкреслив Биков, передає Укрінформ.

За його словами, нині може хіба що жахатися тому, що відбувається на Донбасі, і думати про розплату.

«А масштаби цієї розплати можуть бути страшними. Ми не уявляємо собі, тому що для когось протверезіння буде дуже гірким, це буде просто трагедія. Ну а комусь доведеться відповідати за все це цілком серйозно. Тому що все хороше, що могло бути зроблено в російській історії, могло і не було зроблено, всі надії, всі ілюзії були перекреслені спочатку Кримом… Тому що саме Крим – початок Донбасу», – стверджує письменник.

Він зазначив, що РФ ступила зі свого шляху «в чорну безодню», і, на думку журналіста, це не стільки помилка або чиясь зла воля, скільки «гігантська національна трагедія, масштаб якої, ще раз кажу, ми будемо оцінювати багато років».

За словами Бикова, поки складно прогнозувати, скільки ще литиметься кров.

 

«І головне – скільки огидного полізло з людей, які зовні були абсолютно, ну, білими та пухнастими або, в усякому разі, нейтральними; скільки жахливих перетворень ми спостерігали, і перетворень, в яких зворотного ходу немає. Тому, з одного боку, звичайно, добре, що все стало видно і наочно, а з іншого – ось такий образ Російського світу, який ми побачили, довго ще нам буде ввижатися у страшних снах», – підсумував письменник.

Коментарi

Коментарiв